دیتاشیت ها

دیتاشیت ها

پی ال سی
اس اس آر 40A

دیتاشیت و کاتالوگ ها:

دیتاشیت ها و کاتالوگ ها توسط مهندسین شرکت اوتاز برای آشنایی مشتریان با نحوه استفاده ی از کارت و برد های صنعتی این مجموعه طراحی شده اند.

این دیتاشیت ها و کاتالوگ ها شامل محصولات زیر می باشند. از جمله:

انواع کارت های رله، کارت لودسل، کارت ویبره، انواع SSR(رله حالت جامد) و…  .

کارت رله:

کارت های رله اوتاز قابل نصب بر روی سینی تابلو های کنترلی می باشد. این کارت ها با ولتاژ 24 (VAC/VDC) به هر دو صورت NPN و PNP تحریک می شود. با اعمال ولتاژ مناسب ذکر شده به هر کانال رله آن کانال تحریک شده، در طرف خروجی کنتاکت مشترک از کنتاکت بسته جدا شده و به کنتاکت باز وصل  می شود، یعنی کنتاکت باز باردار و کنتاکت بسته بی بار می شود. در این کارت ها می توان رله ها را تعویض کرد، همچنین دارای LED برای هر کانال می باشد که در صورت اعمال ورودی روشن می شوند و همچنین این کارت رله ها قابل تعمیر نیز می باشد.

رله حالت جامد (SSR):

رله حالت جامد (SSR) یک المان سوییچینگ الکترونیکی است که کاری شبیه رله های الکترومکانیکی را انجام می دهد. ولی هیچ عضو متحرکی ندارد و به این دلیل دارای طول عمر بلندتری است.همچنین دارای ابعاد کوچکتر و کم سر و صدا می باشند. رله حالت جامد (SSR) در انواع مختلفی موجود می باشد. از جمله: SSR دیجیتال تکفاز 40 آمپر و 10 آمپر، SSR آنالوگ تکفاز 40 آمپر  و SSR کنترل فاز 40 آمپر (پتانسیومتری) و … .

کارت لودسل:

این کارت با تغذیه 220 ولت کار می کند و برای اندازه گیری انواع لودسل در وزن های مختلف استفاده می شود و به صورت کارت لودسل یک و چهار کاناله بسته به نیاز عرضه شده است. قابلیت اتصال شبکه مدباس RS485 و ادوات صنعتی مثل کامپیوتر،  hmi، plc و … را دارد و با دقت 24 بیت نیروی وارد بر لودسل را اندازه می گیرد.

کارت ویبره:

کارت ویبره (دیمر دیجیتالی) OTAZ جایگزین بسیار مناسبی برای سیستم های بسته بندی توزین دار عمودی می باشد. در صورت استفاده از PLC برای کنترل ویبره ، بدون نیاز به خروجی آنالوگ و SSR آنالوگ با شبکه مدباس قابل کنترل است. این کارت می تواند شکل موج را به صورت نیم موج ( تمام موج در صورت سفارش ) که قابل تنظیم از شبکه  می باشد از محدوده 48 ولت تا 240 ولت برش دهد.

 

پی ال سی

پی ال سی

پی ال سی اوتاز پی ال سی: PLC مخفف عبارت Programmable Logic Controller متشکل از 2بخش نرم افزار یا یک کامپایلر تحت ویندوز که یک نرم افزار برنامه نویسی بزبان

Read More »
کارت رله

کارت رله 4کانال (تک کنتاکت)

کارت های رله اوتاز قابل نصب بر روی سینی تابلو های کنترلی می باشد. این کارت ها با ولتاژ 24 (VAC/VDC) به هر دو صورت NPN و PNP تحریک می شود. با اعمال ولتاژ مناسب ذکر شده به هر کانال رله آن کانال تحریک شده، در طرف خروجی کنتاکت مشترک از کنتاکت بسته جدا شده و به کنتاکت باز وصل می شود، یعنی کنتاکت باز باردار و کنتاکت بسته بی بار می شود. در این کارت ها می توان رله ها را تعویض کرد، همچنین دارای LED برای هر کانال می باشد که در صورت اعمال ورودی روشن می شوند و همچنین این کارت رله ها قابل تعمیر نیز می باشد.

Read More »
ترموفورمینگ

کارت کنترل کننده شدت المنت

سیستم ورودی/خروجی کنترل‌کننده شدت المنت، عناصر گرمایش الکتریکی مانند المنت‌های مادون قرمز(Infrared)، المنت‌های شیشه‌ای و سایر بارهای مقاومتی را دقیقاً مطابق با نیازهای مصرف‌کننده در طیف وسیعی از ولتاژها کنترل می‌کند که این کنترل به صورت کنترل زاویه فاز(آتش) و درصدی از 0% تا 100% می‌باشد.

Read More »

دیمر ویبره

دیمر: دیمر وسیله ای بسیار پر مصرف با موارد مصرفی مختلف در صنعت میباشد. ابزاری است که با دریافت ولتاژ منبع، ولتاژی تا ولتاژ منبع را در خروجی تحویل می‌دهد.

Read More »

ALP_TC-1000

TC-1000 (ماژول کنترل دما): در اتوماسیون صنعتی، کنترل دما از مهمترین موضوعات است که در گذشته این کنترل توسط ترموستات ها انجام می شد. حالا با وجود پی ال سی

Read More »

ژنراتور الكتريسيته ساكن

الکتریسیته ساکن: عدم تعادل بارهای الکتریکی در داخل یا روی سطح یک ماده است. بار الکتریکی، تا زمانی که قادر به حرکت با استفاده از یک جریان یا تخلیه الکتریکی

Read More »
# # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # #

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *