دیتاشیت ها

دیتاشیت ها

اس اس آر 40A

دیتاشیت و کاتالوگ ها:

دیتاشیت ها و کاتالوگ ها توسط مهندسین شرکت اوتاز برای آشنایی مشتریان با نحوه استفاده ی از کارت و برد های صنعتی این مجموعه طراحی شده اند.

این دیتاشیت ها و کاتالوگ ها شامل محصولات زیر می باشند. از جمله:

انواع کارت های رله، کارت لودسل، کارت ویبره، انواع SSR(رله حالت جامد) و…  .

کارت رله:

کارت های رله اوتاز قابل نصب بر روی سینی تابلو های کنترلی می باشد. این کارت ها با ولتاژ 24 (VAC/VDC) به هر دو صورت NPN و PNP تحریک می شود. با اعمال ولتاژ مناسب ذکر شده به هر کانال رله آن کانال تحریک شده، در طرف خروجی کنتاکت مشترک از کنتاکت بسته جدا شده و به کنتاکت باز وصل  می شود، یعنی کنتاکت باز باردار و کنتاکت بسته بی بار می شود. در این کارت ها می توان رله ها را تعویض کرد، همچنین دارای LED برای هر کانال می باشد که در صورت اعمال ورودی روشن می شوند و همچنین این کارت رله ها قابل تعمیر نیز می باشد.

رله حالت جامد (SSR):

رله حالت جامد (SSR) یک المان سوییچینگ الکترونیکی است که کاری شبیه رله های الکترومکانیکی را انجام می دهد. ولی هیچ عضو متحرکی ندارد و به این دلیل دارای طول عمر بلندتری است.همچنین دارای ابعاد کوچکتر و کم سر و صدا می باشند. رله حالت جامد (SSR) در انواع مختلفی موجود می باشد. از جمله: SSR دیجیتال تکفاز 40 آمپر و 10 آمپر، SSR آنالوگ تکفاز 40 آمپر  و SSR کنترل فاز 40 آمپر (پتانسیومتری) و … .

کارت لودسل:

این کارت با تغذیه 220 ولت کار می کند و برای اندازه گیری انواع لودسل در وزن های مختلف استفاده می شود و به صورت کارت لودسل یک و چهار کاناله بسته به نیاز عرضه شده است. قابلیت اتصال شبکه مدباس RS485 و ادوات صنعتی مثل کامپیوتر،  hmi، plc و … را دارد و با دقت 24 بیت نیروی وارد بر لودسل را اندازه می گیرد.

کارت ویبره:

کارت ویبره (دیمر دیجیتالی) OTAZ جایگزین بسیار مناسبی برای سیستم های بسته بندی توزین دار عمودی می باشد. در صورت استفاده از PLC برای کنترل ویبره ، بدون نیاز به خروجی آنالوگ و SSR آنالوگ با شبکه مدباس قابل کنترل است. این کارت می تواند شکل موج را به صورت نیم موج ( تمام موج در صورت سفارش ) که قابل تنظیم از شبکه  می باشد از محدوده 48 ولت تا 240 ولت برش دهد.

 

# # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # #

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *