نمونه برنامه ها

نمونه برنامه ها

کارت ویبره
کارت لودسل 2 کانال
کارت لودسل 1 کانال

نمونه برنامه ها:

نمونه برنامه ها توسط مهندسین شرکت otaz برای آشنایی مشتریان با نحوه استفاده ی نرم افزاری از بردهای این مجموعه با PLC برنامه نویسی شده است. این برنامه ها در دو نوع PLC یعنی delta و fatek برای آشنایی بیشتر در اختیار مشتریان قرار می گیرند. این نمونه برنامه ها برای محصولات زیر می باشند: 

کارت های لودسل 1 و 2 کانال، کارت ویبره و…  .

کارت لودسل otaz:

این کارت با تغذیه 220 ولت کار می کند. برای اندازه گیری انواع لودسل در وزن های مختلف استفاده می شود. به صورت کارت لودسل یک و چهار کاناله بسته به نیاز عرضه شده است. قابلیت اتصال شبکه مدباس RS485 و ادوات صنعتی مثل کامپیوتر،  hmi، plc و … را دارد. با دقت 24 بیت نیروی وارد بر لودسل را اندازه می گیرد.

لودسل:

لودسل یک نوع حسگر (سنسور) الكترونیكی برای اندازه‌گیری وزن، فشار و نیرو است که با اعمال نيرو بر روی آن يک سيگنال الکتريکي ضعيف در حد ميلی ولت روی سيم های خروجي آن ظاهر مي شود. در واقع لودسل یک مبدل یا ترانسدیوسر می باشد که نیرو و فشار را به سیگنال های الکتریکی استاندارد تبدیل می کند.

کارت ویبره otaz:

کارت ویبره (دیمر دیجیتالی) otaz جایگزین بسیار مناسبی برای سیستم های بسته بندی توزین دار عمودی می باشد. در صورت استفاده از PLC برای کنترل ویبره ، بدون نیاز به خروجی آنالوگ و SSR آنالوگ با شبکه مدباس قابل کنترل است. این کارت می تواند شکل موج را به صورت نیم موج ( تمام موج در صورت سفارش ) که قابل تنظیم از شبکه  می باشد و از محدوده 48 ولت تا 240 ولت برش دهد.

کارت ویبره otaz دارای شش کانال مجزا بوده که به دو صورت عمومی (همه ی خروجی ها آنالوگ) و کاربردی (دستگاه بسته بندی سه کانال برای ویبره و سه کانال شیر برقی ها ) طراحی شده است. برای هر سه کانال یک فیوز محافظ شیشه ای قابل تعویض تعبیه شده است. کارت ویبره otaz قابلیت اتصال از طریق پروتکل ارتباطی Modbus RTU تحت بستر فیزیکی RS-485 با ادوات صنعتی مثل کامپیوتر plc – hmi – و … دارا می باشد. برای دستگاه های توزین و بسته بندی عمودی و کنترل ویبره ها و دریچه های توزین با هزینه کمتر و کنترل دقیق مناسب است .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *