نرم افزار ها

نرم افزار ها

نرم افزار ها:

نرم افزار ها شرکت اوتاز توسط مهندسین خود شرکت به طور کامل برنامه نویسی شده‌است. برای تست، به روز رسانی و دیگر کاربردهای محصولات اوتاز طراحی می‌شوند. نرم افزار های موجود در محصولات زیر به مشتریان عرضه شده‌اند:

نرم افزار ALP_TC-1000، نرم افزار تست برد های دارای شبکه مدباس و…  . 

ALP_TC-1000 (ماژول کنترل دما):

در اتوماسیون صنعتی، کنترل دما از مهمترین موضوعات است که در گذشته این کنترل توسط ترموستات ها انجام می شد و حالا با وجود پی ال سی از طریق پی ال سی انجام می شود. در سیستم هایی که کنترل آن با PLC نیست، برای این کار بهترین راه ترموستات ها هستند.

این ماژول یک ورودی به وسیله ی سنسور دما (ترموکوپل) را می گیرد و یک خروجی به صورت رله و دیگری به صورت سیگنال استاندارد فعال کننده رله حالت جامد SSR یعنی 24 VDC به بیرون می دهد و از مزیت های بزرگ این ماژول این است که به همه نوع پی ال سی از طریق پورت ModBus RS-485  متصل میشود.

نرم افزار تست برد های دارای شبکه مدباس:

این نرم‌افزار مخصوص تست برد های دارای شبکه مدباس یعنی کارت های لودسل و ویبره می باشند. برای تست و همچنین مقدار دهی به این کارت ها از آن می توان استفاده کرد. از پنج بخش زیر تشکیل شده است :

تنظیمات شبکه، تست کارت لودسل(یک الی چهار کانال، تست کارت ویبره توزین، تست کارت ویبره عمومی و کاربرد عمومی.

کارت لودسل:

این کارت با تغذیه 220 ولت کار می کند و برای اندازه گیری انواع لودسل در وزن های مختلف استفاده می شود و به صورت کارت لودسل یک و چهار کاناله بسته به نیاز عرضه شده است. قابلیت اتصال شبکه مدباس RS485 و ادوات صنعتی مثل کامپیوتر،  hmi، plc و … را دارد و با دقت 24 بیت نیروی وارد بر لودسل را اندازه می گیرد.

کارت ویبره:

کارت ویبره (دیمر دیجیتالی) OTAZ جایگزین بسیار مناسبی برای سیستم های بسته بندی توزین دار عمودی می باشد. در صورت استفاده از PLC برای کنترل ویبره ، بدون نیاز به خروجی آنالوگ و SSR آنالوگ با شبکه مدباس قابل کنترل است. این کارت می تواند شکل موج را به صورت نیم موج ( تمام موج در صورت سفارش ) که قابل تنظیم از شبکه  می باشد از محدوده 48 ولت تا 240 ولت برش دهد.

# # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # #

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.